כתובת: עלי-זהב בכניסה לאזור התעשייה

חוות הזהב מעניקה את חוויית הרכיבה האולטימטיבית

חוות הזהב הוקמה בשנת 2000 בישוב עלי זהב במערב השומרון, ולאחר כעשור נפתח במסגרתה המרכז  לרכיבה ספורטיבית וטיפולית אותו מנהל ניסים לב. החווה נועדה לאפשר למבקרים בה להכיר את הסוסים ולהתנסות ברכיבה טיפולית או ספורטיבית, כל אחד על פי צרכיו ורצונו. החווה פעילה בהסדר עם קופות החולים מאוחדת ולאומית אשר מעניקות סבסוד בעבור הטיפולים הבריאותיים אשר נערכים בחווה.

במידה ואתם מחפשים אחר חוות סוסים שתוכל לחשוף אתכם לרכיבה טיפולית על סוסים, הרי שהגעתם למקום הנכון, חוות הזהב מעניקה טיפולים אלו לילדים, נוער ומבוגרים גם יחד. צוות ההדרכה של החווה מורכב מאנשי מקצוע מנוסים אשר בעלי ידע רב בתחום הרכיבה הטיפולית וישמחו לסייע לכם בכל דרך אפשרית.

בין אם אתם מעוניינים בשיעורי רכיבה טיפולית או ספורטיבית, נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם להיחשף ליתרונות הברורים של רכיבה על גבי סוסים. כך תוכלו לשפר את יכולת השליטה על השרירים, לעודד שיפור של יכולות מוטוריות, יציבה, קורדינציה ושיווי משקל. אך היתרונות של הרכיבה אינם עוצרים כאן. התקשורת האינטימית עם המדריך והסוס יוכלו לעודד התפתחות של ריכוז, סבלנות, תקשורת בין אישית והתמודדות עם פחד, כישלון והצלחה. היכולת של הסוס להעניק פידבק מיידי לרוכב יעניקו לכם את האפשרות ללמוד את התגובות שלו ולכוון את הפעולות שלכם בהתאם בצורה יעילה במיוחד.

טיפול במסגרת פרטנית או קבוצתית

רכיבה טיפולית על סוסים יכולה להתבצע במסגרות שונות, הן באופן פרטני והן באופן קבוצתי. הפגישות ייערכו באווירה משפחתית וחמימה ובליווי והשגחה צמודה של המדריכים המנוסים של "חוות הזהב". אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל את כל מידע לו אתם זקוקים. הגיעו לביקור והתרשמו מן המדריכים והסוסים ואין ספק כי במהרה תקבעו את הטיפול הבא בעבורכם או בעבור ילדכם. החווה מתמקדת בהענקת חוויית רכיבה בטוחה ומהנה, כך שמיד לאחר השיעור, לא תוכלו לחכות ולספר לכולם על הפעילות המיוחדת שבה עסקתם.

אפשר
לעזור?

    לקביעת פגישה במהירות מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

      לקביעת פגישה במהירות מלאו את הפרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

      קידום ובניית אתרים קידום ובניית אתרים